7 listopada 2017

Kontakt

Polting Kontakt

POLTING S.A. - CENTRALA GLIWICE

POLTING S.A. - FILIA KIELCE

POLTING S.A. – Gliwice
ul. Jagodowa 10 Gliwice 44-109
info@polting.com.pl
tel.: +48 32 232-58-70
fax.: +48 32 232-58-71

POLTING S.A. – Filia Kielce
ul. Batalionów Chłopskich 71 Kielce 25-651
kielce@polting.com.pl
tel.: +48 41 335-00-09
fax.: +48 41 335-00-09

Struktura firmy

ZARZĄD

Mirosław Wróblewski
Prezes

Marek Lisiakiewicz
Wiceprezes

SEKRETARIAT

Małgorzata Szumilas
Kierownik ds. Finansowo Administracyjnych
Tel.: +48 32 232 58 70
Fax:. +48 32 232 58 71

POKRYCIA DACHOWE

Dział Marketingu i Realizacji

Katarzyna Strzelecka
Dyrektor Kontraktu
Tel.: +48 32 232 58 70 wew. 224
Kom.: +48 601 87 41 86
E-mail: k.strzelecka@polting.com.pl

Edward Jagosz
Dyrektor Kontraktu
Tel.: +48 32 232 58 70 wew. 223
Kom.: +48 601 91 28 80
E-mail: edward.jagosz@polting.com.pl

Dział sprzedaży folii i akcesoriów dachowych:

Maciej Biskup
Dyrektor Sprzedaży
Kom: +48 601 427 622
E-mail: biskup@fdt.pl

Dział serwisu

Dawid Gajdzik
Kom.: +48 609 337 667
E-mail: serwis@polting.com.pl

Dział handlowy

Iabela Miczka
Dyrektor ds. logistyki i sprzedaży
Tel.: +48 32 232 58 70 wew. 212
Kom.: +48 601 43 22 11
E-mail: i.miczka@polting.com.pl

Agata Iwanicka
Specjalista ds. sprzedaży i gwarancji
Tel.: +48 32 232 58 70 wew. 233
Kom.: +48 601 43 28 50
E-mail: a.iwanicka@polting.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Marianna Mróz
Główny Księgowy
Tel.: +48 32 232 58 70 wew. 234
Kom.: +48 607 074 494
E-mail: marianna@polting.com.pl

Jarosław Skubisz
Z-ca gł. Księgowego
Tel.: +48 32 232 58 70 wew. 261
Kom.: +48 696 436 196
e.mail: jarek@polting.com.pl

KKADRY I PŁACE

Aleksandra Mróz
Tel.: +48 32 232 58 70 wew.232
Kom.: +48 693 565 313
E-mail: aleksandra.mroz@polting.com.pl

BHP

Tomasz Wydra
Kom.: +48 506 010 090

Centrala Gliwice

Kontakt
POLTING S.A.
ul. Jagodowa 10 Gliwice 44-109
info@polting.com.pl
tel.: +48 32 232-58-70
fax.: +48 32 232-58-71

Filia Kielce:

Kontakt
POLTING S.A.
ul. Batalionów Chłopskich 71 Kielce 25-651
kielce@polting.com.pl
tel.: +48 41 335-00-09
fax.: +48 41 335-00-09
Filia Kielce
Janusz Malarczyk
Dyrektor Filii
Tel.: +48 41 335 00 09
Kom.: +48 667 998 229
E-mail: j.malarczyk@polting.com.pl

Filia Kielce
Jarosław Kowalczyk
Dyrektor Kontraktu
Tel.: +48 41 335 00 09
Kom.: +48 609 667 884
E-mail: j.kowalczyk@polting.com.pl
Sławomir Matura
Specjalista ds. realizacji
Kom.: +48 605 338 663
E-mail: s.matura@polting.com.pl